skip to Main Content


Dziś z okazji zbliżających się walentynek mam przyjemność zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w konkursie, w którym wygraną będzie walentynkowa sesja fotograficzna dla pary! Zasady są bardzo proste wystarczy że w komentarzach do tego posta dokończysz zdanie „W walentynki kocham…” oraz wpiszesz prawidłowy adres mailowy – liczę na waszą kreatywność, z pośród moim zdaniem najciekawszych komentarzy wybiorę ten jeden zwycięski. Konkurs trwa do końca dnia 14 lutego 2013 – szczegółowy regulamin znajdziecie tu REGULAMIN.

Aktualizacja 2013-02-16: serdecznie dziękuję wszystkim za udział w konkursie i gratuluję osobie która podpisała się imieniem „Natalia”  – to własnie ten komentarz zajął pierwsze miejsce i wygrał walentynkową sesję fotograficzną !!! tym samym konkurs uważam za zamknięty.

  

This Post Has 10 Comments
 1. W Walentynki kocham bezwarunkowo malutkie, 2-miesięczne życie które patrzy na mnie codziennie swoimi niebieskimi oczami w których widzę bezradność oraz radość i nadzieję, że w moich ramionach znajdzie spokój i ciepło. Kocham człowieka dzięki któremu mogę cieszyć się naszym synkiem i dzięki któremu codziennie rano chcę zaczynać nowy dzień z uśmiechem.

 2. …kocham blask twoich oczu, zapach miłosci, cień byłych dni pełnych czułosci, słowa szczere niewymuszone chwile ulotne dawno minione, zapach kwiatów ,promienie słońca wszystko co trwa az po kres do końca jak moje uczucie i słowa zapewnień że kocham Ciebie całym swym sercem !!!

 3. W walentynki kocham kicz i tandetę
  W walentynki kocham kolejną okazję by dostać prezent
  W walentynki kocham noc z czerwoną bielizną
  W walentynkach kocham to, że niby nikt ich nie obchodzi, a u Turka nie ma miejsca by spokojnie zjeść
  A najbardziej kocham to, że szybko mijają 🙂

 4. W walentynki kocham, gdy w ten dzień, w zamieszaniu codziennego dnia, choć na chwilę się zatrzymamy i przypomnimy sobie o NAS. Że kiedyś wybraliśmy i pokochaliśmy siebie nawzajem. To bez naszej Miłości, nie byłoby naszej wspaniałej Rodziny, która jest dla nas całym światem. Nie ma wspanialszego uczucia, wiedząc, że to my ją stworzyliśmy i nadal tworzymy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *