skip to Main Content

Marta i Adam – relacja z dnia ślubu i pleneru w lokomotywie (fotografia ślubna)


Witam, dziś wracam do tematu fotografii ślubnej. Szczęśliwa para którą miałem okazje i przyjemność fotografować to Adam i Marta. Zanim spotkaliśmy się w dniu ślubu i na sesji plenerowej – Adam poprosił mnie o wywołanie kilku fotografii które zawisły w Sali weselnej w formie wystawy. Polecam ten pomysł wszystkim parom. Zdjęcia choć nie były zrobione profesjonalnym aparatem wyglądały bardzo fajnie i emanowały pozytywną energią zakręconej pary którą niewątpliwie jest Adam i Marta.
Najciekawszą częścią całej sesji okazał się plener. Już na etapie planowania Adam okazał się być wielkim fanem kolejnictwa a do tego  oboje z Martą zawodowo związani są właśnie ze spółką kolejową. W związku z tym plener nie mógł się odbyć w innym miejscu niż bocznica kolejowa Lotos Koleje. Miejsce szczególne również dlatego, że  bardzo pilnie strzeżone i na co dzień nie dostępne dla zwykłych zjadaczy chleba takich jak ja  i moja nieoceniona dziewczyno-asystentka Renata :-). Adama miał dostęp do wszystkich zaparkowanych lokomotyw a specjalnie z okazji sesji panowie kolejarze przestawiali lokomotyw także mieliśmy pełny wpływ na scenerię  (marzenie każdego małego chłopca bawiącego się elektryczną kolejką).
Zapraszam do oglądania zdjęć i mam nadzieję że udało mi się  choć częściowo utrwalić pozytywny charakter i energię jak emanowali Marta i Adam.

 

Technicznie:  5DMKII – głownie 50mm 1.4 i 70-200, na zdjęcia strobist z użyciem lamp błyskowych zestaw od 1 do 3 lamp w tym 580EXII i YN-560.
To już drugi wpis na blogu dotyczący kolei – pierwszy foto day 3.0 w zakładach naprawy taboru w Gdańsku – -dla tych którzy nie widzieli – zapraszam do obejrzenia.

This Post Has One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *