skip to Main Content

Karolina i Paweł ślub i plener


Witam, dziś kilka zdjęć z ceremonii ślubnej i pleneru Karoliny i Pawła. Zanim napiszę gdzie wybraliśmy się na plener kilka słów o historii. Karolinę (niestety Pawła nie) poznałem w pradawnych czasach kiedy pracowałem jako ratownik WOPR na usługach harcerzy :-). W sumie nawet bym o tym nie wypominał gdyby nie fakt że to właśnie w tamtym czasie powstały moje pierwsze zdjęcia robione lustrzanką (i nie była to fotografia ślubna) . Tym wspaniałym pierwszym aparatem była Praktica MLT5b z kliszą Fuji Superia 200 z 4 rolek filmu, które miałem wówczas ze sobą powstało przynajmniej pięć przyzwoitych zachodów słońca nad jeziorem (może kiedyś pokażę na blogu jako ciekawostkę)
Wracając do  Karoliny i Pawła miałem okazję towarzyszyć im w trakcie ceremonii zaślubin w kościele na ulicy Kartuskiej oraz podczas sesji plenerowej z której kilka wybranych zdjęć prezentuje poniżej. Sesja ta odbyła się na byłym poligonie położonym w lesie za osiedlem Morena, niestety z dawnego klimatu tego miejsca pozostało już naprawdę niewiele a za kolejnych kilka lat będzie to raczej część jakiegoś nowego osiedla. Udało nam się również trafić w okolicę dworca PKS w Gdańsku skąd rozciąga się naprawdę fajny widok na Gdańsk. Zapraszam do oglądania.

Technicznie: Canon 5D mk2 – w plenerze przewaga 70-200, zdjęcia z widokiem na Gdańsk doświetlane 3 lampami  w tym Yongnuo 460II + duża parasolka transparentna, wszystko wyzwalane Yongnuo RF-602

This Post Has 2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *