skip to Main Content

Ewa i Łukasz ślub i plener


Witam, po krótkiej przerwie spowodowanej natłokiem różnorakich zajęć kolejna prezentacja zdjęć ślubnych. Tym razem chyba już ostatnia sesja jeszcze z sezonu 2010. Ewa i Łukasz trafili do mnie po przez serwis Golden Line na którym Łukasz szukał opinii na temat mojej twórczości 😉 jak widać opinie musiały być pozytywne bo finalnie spotkaliśmy się w dniu ślubu i miałem zaszczyt zarejestrować ich wyjątkowe chwile. Pierwszy rzut oka na zdjęcia i już widać, że Ewa i Łukasz należą raczej do grona ludzi z dużym zasobem pozytywnej energii, dowodem niech będzie udokumentowany skok męskiej części wesele do basenu zaraz po zakończeniu oczepin.

Plenerowa część  ślubu odbyła się natomiast w mocno aktywnym i sportowym klimacie, zaczęliśmy od wizyty obok nowego stadionu piłkarskiego w Gdyni, następnie udaliśmy się na boisko do kosza, a po wizycie na skwerze ostatecznie trafiliśmy do klubu Baltic Oasis w Gdyni gdzie Ewa i Łukasz rozgrywają regularne turnieje skłosza.
Na potwierdzenie faktu że Ewa i Łukasz byli najbardziej energetyczną i pozytywnie zakręconą parą 2010 roku,  dodam tylko że nie spuszczają z tonu – nasze ostatnie spotkanie odbyło się podczas biegu po ulicy długiej w trakcie Jarmarku Świętego Dominika 2011. (oczywiście biegli tylko Oni 🙂 )

This Post Has One Comment
  1. Nasze ostatnie spotkanie wyglądało raczej tak, że patrzyliśmy wcinając lody jak biegają inni. Na sam widok mieliśmy zakwasy, a w tłumie wypatrzyliśmy znajome twarze:))) Wtedy obiecałeś że za rok biegniesz Ty 😀 No i fakt najbardziej energetyczna para 2010:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *