skip to Main Content

Agnieszka i Joseph obszerna fotorelacja z dnia ślubu w Kozim Grodzie i pleneru


Z mojej wewnętrznej statystyki wynika że w zeszłym roku fotografowałem trzy śluby par międzynarodowych, ten rok nie powinien być gorszy, Tym razem miałem okazję i przyjemność uwiecznić szczególny dzień dla Agnieszki i Josepha z Hiszpanii. Ceremonia i przygotowania do ślubu odbyły się w hotelu w Kozim Grodzie pod Gdańskiem, właściwie przygotowania do samej ceremonii rozpoczęły się prędzej gdyż większość gości była w hotelu już kilka dni przed. Początkowo ślub miał odbyć się w ogrodzie hotelowym – niestety ze względu na silny wiatr został prześniony do wnętrza – szkoda.

Przed weselem byłem trochę przestraszony gdyż przyjęcie miało dość kameralny charakter, na całe szczęście moje obawy były nieuzasadnione gdyż goście bawili się wyśmienicie, – co zresztą widać na zdjęciach.

Część plenerowa odbyła się kolejnego dnia po ślubie, na całe szczęście Agnieszka i Joseph zachowali sporo energii. Zważywszy na fakt, że oboje pochodzą z poza Gdańska plener przy okazji był dla nich wycieczką po historycznych i ważnych dla miasta punktach. Zapraszam do oglądania dzisiejszych zdjęć, oraz do ponownych odwiedzin – w kolejce do pokazania czeka już kilkanaście sesji i to nie tylko ślubnych.
This Post Has 3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *